Hemen Arayın!

+90 532 377 72 85

Hakkımızda

Hakkımızda

Regardhair 2009 Yılından İtibaren Saç ekimi konusunda en güncel teknolojileri uygulayan, tüm dünyadan yüzlerce ziyaretçileri, global tanınırlığı ve yüksek hizmet kalitesi ile üstün sektör tecrübesine sahip, A++ ve JCI sertifikalı hastane ortamında, operasyonlarına devam etmektedir. Sağlık sektöründeki deneyimini bünyesinde çalıştırdığı uzman kadrosu ve sağlık personeliyle güçlendiren Regardhair dünya genelinde de güvenilir bir marka olmuştur.

Hasta Memnuniyetini ve Sonuç Odaklı Hizmet Politikasını İlke Edinmiş Olan Kurumumuz Saç Ekim Sektöründe Lider Konumdadır.

0 +

Yıllık Tecrübe

0 +

Mutlu Hasta

0 +

Saç Ekim Uzmanı

"Hastalarımızın Yorumları"

Siz de yorum yapmak isterseniz buraya tıklayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.

Arkadaşlar gayet işinin ehli uzman bir ekip tavsiye ediyorum. Almanyadan 3 kuzen geldik saçlarımızı ektirdik hepimizin saçları cıktı memnunuz operasyon öncesi ve sonrasında takip ve desteklerini esirgemeyen koordinator halil bey ve degerli ekibine cok tesekkur ederiz.

Murat Demirkaya

Arkadaşlar ufak bir bölgede saçlarım çıkmıyordu dhi tekniği ile 2000 greft saç ekimi yaptırdım öncelikle bütün ekibe teşekkür ediyorum baştan sona herşeyimle ilgilendiler başarılarının devamını dilerim

Hakan Korkmaz

Askeri personelim 2021 yılında saç ekimi için geldim ve başarılı bir ekim gerçekleştirdiler kendilerine çok çok teşekkür ediyorum Halil bey'i bulmalarını tavsiye ediyorum kendisi sizinle baştan sona kadar ilgileneceklerdir beni hala arayıp sorarlar herkese tavsiye ederim

Yusuf Akbaş

      Hemen Randevu Alın!

      Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, fiyat teklifi almak ve detaylı görüşmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.